Informace pro nový školní rok 2024-25:

Žáci budou přijímáni do domova mládeže do naplnění kapacity v pořadí dle stanovených kritérií.

Kritéria pro přijetí žáka do Domova mládeže

Informace ohledně přijímání žáků a studentů do DM vyřizuje paní Šefčíková (vedoucí vychovatelka) na telefonních číslech 380 602 926, 734 857 544, email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).
Pro přijetí žáka k ubytování (včetně stravování) je potřeba vyplnit a podepsat Přihlášku do DM a ŠJ a Smluvní podmínky k nástupu žáka do DM a ŠJ – kontaktujte p. Šefčíkovou, po domluvě budou zasílány.

Informace pro přijaté žáky

Před nástupem je nutno zajistit:

- zaplatit jistinu 4 500,- Kč (ubytování a celodenní stravování) + 121,- Kč za čipový přívěsek (viz Smluvní podmínky k nástupu žáka do DM a ŠJ)

- potvrzení nebo screenshot – print screen obrazovky vašeho nastavení inkasa ve   prospěch účtu DM
(potvrzení zasílejte na adresu DM a ŠJ nebo účetní  Ing. Novákové na e-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Žáci, studenti nastoupí do DM v den před zahájením školního roku tj. v neděli 1. 9. 2024 od 14.00 do 18.00 hodin.

V den nástupu se bude konat od 17.00 hodin v prostorách školní jídelny DM setkání rodičů žáků 1. ročníků s vedením DM. Zde budou poskytnuty další informace a zodpovězeny dotazy.

Vnitřní­ řád Domova mládeže (PDF)
Aktuální­ pří­loha k VŘ DM pro školní­ rok 2023/2024 (PDF)
ŠVP Domov mládeže a školní jídelna
Roční plán práce