Pokoje ve dvou ubytovacích budovách jsou uspořádány do buněk, které tvoří dvou a třílůžkový pokoj se společným WC a koupelnou. Pokoje jsou moderně vybaveny. Žáci jsou v domově mládeže ubytováni po celý týden kromě svátků, víkendů a prázdnin. Provoz domova mládeže začíná v neděli v 18.00 hodin a končí v pátek v 15.00 hodin. Kromě ubytovacích prostor mají žáci a studenti k dispozici klubovny, herny a další zařízení pro volný čas.

dvouluzkovy  triluzkovy

Vybavení pro volný čas
Domov mládeže disponuje širokou nabídkou prostor, vybavení a organizovaných nebo spontánních činností pro hodnotné využití volného času žáků a studentů. K využití se nabízí:

• venkovní hřiště s umělým povrchem s ping-pongovými stoly a ohništěm u budovy B
  • venkovní areál s ping-pongovými stoly u budovy A
  • dvě fitcentra
  • cvičebna pro dívky s posilovacími stroji, TV a DVD přehrávačem
  • dvě herny se stolními fotbaly
  • klubovna s kulečníkem
  • hudebny s akustickými a elektronickými nástroji
  • žákovská knihovna
  • klubovny s TV a domácím kinem